5 czerwca 2022

X Spotkanie z Błogosławionym

29 maja odbyło się X Spotkanie z Błogosławionym. Rozpoczęło ono się Mszą Świętą o godzinie 11, której przewodniczył ks. Prof. Waldemar Ciało. Po Eucharystii ksiądz Waldemar wygłosił prelekcję, która traktowała o pomocy chrześcijanom na Bliskim Wschodzie oraz niewolnictwu. Po prelekcji na ogrodzie klasztornym można było przekąsić różne dania zarówno z kuchni zakonnej jak i posiłki przygotowane przez wolontariuszy. Od godziny 13:00 do 18:00 miały miejsce liczne występy przygotowane przez młodzież. Spotkanie zakończyło się Apelem Jasnogórskim o godzinie 18:00.

Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom i Wolontariuszom. Cieszy nas że mogliśmy niedzielne popołudnie przeżyć w klimacie rodzinnym, pełnym radości. Niech Wam Bóg błogosławi!

Inne wpisy:

Odpust 2022

Uroczystości za nami, dziękujemy Wam za obecność!

Czytaj dalej
Uroczystości odpustowe

Zapraszamy 13 października na uroczystości odpustowe w naszym sanktuarium

Czytaj dalej
Uroczystość Świętego Franciszka

3 października po pierwszych nieszporach rozpoczęliśmy celebrację Uroczystości Świętego Franciszka z Asyżu. O 18:00 odbyła się Eucharystia, po niej zaś miało miejsce nabożeństwo Transitus oraz obrzęd taukowania naszych Postulantów.

Czytaj dalej

Kontakt

Furta klasztorna czynna od 7:00 do 21:00

Bracia Mniejsi Kapucyni

Bracia Mniejsi Kapucyni w Nowym Mieście nad Pilicą © 2022 || realizacja IMR Studio
envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram