a

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

a

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

26 czerwca 2022 r.

 

  1. Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym na uroczystościach minionego tygodnia podczas Mszy świętej prymicyjnej kończącej Oktawę Bożego Ciała i Uroczystości Najświętszego Serca Jezusa wraz z procesją do figury. Dziękujemy za wspólnotę modlitwy i zaangażowanie.
  2. Dzisiaj, po Mszy świętej o godzinie 1500 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja do wieczornej Eucharystii.
  3. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:

– we wtorek, 28 czerwca – wspomnienie świętego Ireneusza, biskupa i męczennika

- w środę, 29 czerwca – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszą sobotę miesiąca, 2 lipca, nabożeństwo w następującym porządku: po Mszy św. o godz. 800 wystawienie Najświętszego Sakramentu, następnie 15 minutowa medytacja nad jedną z tajemnic różańcowych i część Różańca świętego. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziękujemy wszystkim za życzliwość i wsparcie materialne naszego sanktuarium i klasztoru. Dziękujemy za ofiary składane na ołtarze i relikwiarze bł. Stefana Wyszyńskiego i św. Siostry Faustyny Kowalskiej. Życzymy wszystkim błogosławionego tygodnia a dzieciom, młodzieży, nauczycielom i wychowawcą udanych wakacji przeżytych w bliskości z Panem Bogiem.

Prasa katolicka

Wydarzenia liturgiczne
w tym tygodniu

Dziękujemy
za wsparcie

Kontakt

Furta klasztorna czynna od 7:00 do 21:00

Bracia Mniejsi Kapucyni

Bracia Mniejsi Kapucyni w Nowym Mieście nad Pilicą © 2022 || realizacja IMR Studio
envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram